Hyundai Assan Aracımın Sorunu Giderilmiyor!

Ali Y. |

Aracım 2010 model Hyundai i30. Aracı İzmir Çakırlar'dan aldım ve aldıktan bir yıl sonra arka iki kapıda paslanma başladı bununla beraber direksiyon kutusunda 2, 3 cm kadar boşluk var fren pedalı aynı şekilde 4-5 cm kadar boşluk var servis arızaları gideremedi Hyundai fabrikadan teknisyen gönderdi onlarda çözemedi şimdi 2 yıldır hiç bir yerden ne destek alabiliyorum ne de Hyundai'den bir dönüş yapıldı defalarca aramama rağmen kimse bir dönüş yapmadı.

Etiketler :

Boya Direksiyon Fren

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ali Y.
  25 Nisan
  16:34

  zannedersem sizinde iş emirlerinden haberiniz yok isterseniz bir kez daha yazayım
  27.11.2010 tarihli iş emrinde 5 farklı arıza
  2 tanesi hala devam ediyor

  04.12.2010 tarihli iş emri
  1 arıza ve garantiden kapı kilidi değişimi

  20.06.2011 tarihli iş emri bir arıza
  ve hala devam ediyor

  19.11.2011 tarihli iş emri 7 farklı arıza
  4 tanesi halen devam ediyor

  23.11.2011 tarihli iş emri 1 arıza hala devam ediyor
  11.01.2012 tarihli iş emri bir arıza (kapılarda paslanma) hala devam ediyor
  bu arızaların devam ettiği 10.02.2012 tarihli bilir kişi raporunda ve 16.02.2013 tarihli bilir kişi raporunda sabit bulunmuş ve aracın gizli ayıplı olduğu belirlenmiştir
  Şimdiden sorun çözme yöntemleriniz ve uyguladığınız garanti politikasına teşekkür ederim saygılarımla

 • 25 Nisan
  11:08

  Değerli Müşterimiz,

  Aracınız tüm Hyundai araçları gibi “üretici garantisi” güvencesi ile kullanımınıza sunulmuştur. Hyundai Yetkili Servisleri aracınızla ilgili her türlü bakım ve onarım ihtiyacınızda en iyi hizmeti sunmak için gereken eğitim ve tecrübeye sahiptir. İlave olarak, ihtiyaç duyulan durumlarda Genel Müdürlüğümüzdeki özel eğitimli teknik uzmanlarımız da bayilerimize destek vermektedir. Aracınızla ilgili tarihçe araştırıldığında onarım konusunda çözümsüz kalınan bir husus olmadığı açıkça görülmektedir. Aracınızda işlem yapılmasına müsaade verdiğiniz sürece size hizmet vermekten memnuniyet duyarız. Size uygun bir tarihe organizasyon yapılabilmesi için hizmet aldığınız Yetkili Servisinizin Müşteri İlişkileri Yöneticisi ya da Hyundai Danışma Hattı Müşteri Temsilcileri ile iletişime geçebilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  Hyundai Müşteri İlişkileri

 • Ali Y.
  24 Nisan
  20:10

  maalesef ne samimiyetinize inanıyorum nede sorunlar karşısında ki tutum ve davranışlarınızı.

 • 22 Nisan
  16:38

  Değerli Müşterimiz
  Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz.
  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir.
  Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz.
  Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir.
  Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki İletişim Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz
  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.
  Hyundai Müşteri İlişkileri