Hyundai Assan Aracımın Sorunu Devam Ediyor!

İsmail D. |

Hyundai Assan Accent Era 1.4 team abs 2008 arabamdaki su sıkıntısı çözülemedi. 6 senedir sürücü altı paspas altı yerler sırılsıklam çukurlar oluşmakta. Servise götürdüğümde gaz pedalının oradan, göğüsün sökülüp göğüs arkası sacın silikonlanmadığı, tapalardan vs. Her kış dönemi sıkıntılar tekrar etmekte. Paspaslardan şıpır şıpır su damlıyor.

Sorunumun Hyundai genel merkezinden veya fabrikasından çözümlenmesini rica ediyorum. Servislerin iyi yaklaşımına ama sorunumu çözemiyorlar. Artık yeter bu sıkıntıyı 6 senedir çekiyorum.

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Ocak
  14:41

  Değerli Müşterimiz
  Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz.
  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir.
  Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz.
  Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir.
  Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki “Bize Ulaşın” Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz
  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.
  Hyundai Müşteri İlişkileri