Hyundai Assan Aracımın Sol Kapı Kolu Koptu

Muhammed S. |

Hyundai Assan aracımın sol arka kapı kolu koptu. Hafta içi çalıştığım için tamamen kopmasın ve idare etsin diye sıvı silikon sıktım ama tamamen koptu. Cumartesi F**** Otomotive götürdüm. Arabaya bile bakmadan garanti kapsamında değil dedi.

Etiketler :

Kapı/Cam Garanti Kapsam Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Muhammed S.
  18 Şubat
  20:17

  35 tl lik parçayı garantiden karşılamamak için o kadar uğraştılar ki şaştım kaldım. Beni aramak için için yapılan telefon görüşmesinin telefon faturası ile benim kapı kolunu alabilirlerdi. Hyundai arıyor garanti kapsamında karşılanması için servis size gün verecek! servis arıyor firmanın kesin talimatı var garanti kapsamına girmeyecek diye ! Arka kapı oldu ön kapı sağ kapı diye ... Ön kapı değil arka kapı onu bile hyundai servisine yanlış aktarmış :( rezalet 35 lira için atmadığı takla kalmadı hyundai nin :(

 • 14 Şubat
  15:26

  Değerli Müşterimiz
  Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz.
  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir.
  Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz.
  Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir.
  Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki “Bize Ulaşın” Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz
  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.
  Hyundai Müşteri İlişkileri