24 Eylül 2013

Hyundai Assan Aracımın Ses Sistemi Değişikliği!

Hyundai Assan ix35 marka aracıma, bas ve tiz sesleri net alabileceğim; masraflı olmayan bir ses sistemi talebiyle ilgili yetkili servise gittim ve 1.200 TL karşılığında orijinal hoparlörleri değiştirilerek, bir de bagaj anfisi takıldı.

Aracı 1-2 gün kullanıp ses sistemini test ettiğimde yapılan işlem sonucunda öncekine göre fazla bir değişiklik olmadığını, bas sesleri hiç alamadığımı fark ettim. Servis yetkilisine telefonla ulaşıp durumu izah ettiğimde teknik hizmet aldıkları elektronikçiye yönlendirildim.

Söz konusu elektronikçi yapılan işlemin yetersiz olduğunu subvofer ilavesi gerektiğini söyledi. Servise takılan sistemin geri alınmasını istediğimi söyledim. Alınan ücretin çok altında iade öneriyorlar.

Hilmi 812 Okunma

Cevaplar

 • Hilmi 27 Eylül 2013

  Eğer yaklaşım bu ise bir an önce HYUNDAI ile yollarımızı ayırmak biz HYUNDAİ müşterileri için çok daha hayırlı olacaktır diye düşünüyorum.

 • Hilmi 27 Eylül 2013

  Eğer Hoparlörlerin bedelinin 300 TL olduğunda ısrar ediliyorsa o zaman bu, yapılan işlem karşılığında alınan 1200 TL nin fahiş bir rakam olduğunun itirafıdır. Zira takılan amplifikasyon cihazının (HEI HAA-504) internet sitelerindeki fiyatı 129 TL. Yani 771 TL tesisat ve işçilik ücreti alınmış anlamına geliyor. Umarım Hyundai'nin ''New Thinking New Possibilities (Yeni yaklaşım yeni olanaklar)'' ve ''Ömür Boyu Müşteri Bağlığı'' sloganlarının felsefesi bu değildir. Müşteri olarak vay halimize demekten kendimi alamıyorum.

 • Hilmi 27 Eylül 2013

  26.09.2013 tarihinde Hyundai Cangarlar'dan arandım. daha önce aracımı servise getirmem halinde hoparlörlerin araçtan sökülenler ile değiştirilerek 300 TL iade yapılacağı söylaniyordu. şimdi aracı getirmeme gerek olmadığı, sonradan takılan hoparlörlerin sökülerek kendilerine gönderilmesi halinde 300 TL nin iade edileceğini söylüyorlar. Benim aracıma ön ve arka kapılara 4 hoparlör ve bagaja amplifikasyon cihazı takıldı ve benden 1200 TL ücret alındı. eğer hoparlörlerin bedeli 300 TL ise geri kalan 900 TL nin ne için alındığı tam olarak izah edilmiyor. ben hoparlörler için bana önerilen 300 TL. yi kabul etmiyorum. Çünkü bu malzeme için benden tahsil edilen rakam bu değil. ben ses sistemi ile ilgili talebimi Hyundai yetkili servisine ilettim, yapılan işlem benim talebimi karşılamadı. Hyundai adı altında yapılan bu yanlış işlemden dolayı benden tahsil edilen gerçek rakamın iadesini talep etmenin yasal hakkım olduğunu düşünüyorum. sorunuma çözüm bekliyorum.

 • Hilmi 27 Eylül 2013

  Öncelikle bahsettiğiniz kanalların tümünü deneyip sonuç alamadığım için şikayetimvar.com'a yazdığımı belirtmek isterim. Şikayetimvar.com'a yazdıktan sonra ve daha öncesinde Hyundai müşteri ilişkilerinden duygu adında bir bayan aradı. Sanırım müşteri ilişkilerinin tek personeli kendisi. Zira 3 defa arandım. her defasında bu bayan aradı ve bana her defasında kendilerinin yapabileceği yapabileceği birşey olmadığını sorunumu ilgili servis ile çözmem gerektiği anlamına gelen şeyler söyledi. Ben zaten ilgili servis ile sorunumu çözemediğim için ve yapılan hatalı işlemin Hyundai adı altında yapıldığı, dolayısıyla firmayı bağladığını düşündüğüm için Hyundai müşteri ilişkileri birimine yazdım.

 • Hyundai Assan Temsilcisi24 Eylül 2013

  Değerli Müşterimiz Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz. Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir. Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki “Bize Ulaşın” Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Hyundai Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön