Hyundai Assan Aracımın Servis Tamir Süresi

Mahmut A. |

Hyundai Assan i20 2013 model aracımı 01.02.2014 günü servise bıraktım aracım 01.03.2014 günü tarafıma teslim edilmiş olup sonrasında yarım motor yapılması sebebiyle motor numarası değişeceği için tekrar ruhsat talep edilmiştir. Hyundai müşteri hizmetlerini arayarak ısrarla "size göre 29. gün teslim edilen ve sonrasında ruhsatı teslim ettiğim için kullanamadığım aracın, onarımı garanti belgesinde yazıldığı gibi 30 günlük garanti süresi içinde onarımın yapılıp yapılmadığını" sordum.

10.03.2014 günü açtığım şikayet kaydına ancak 13.03.2014 tarihinde dönüş yapılarak aciliyetinin aktarıldığı bilgisi verildi. Talep ettiğim bilgi Net şekilde garanti süresi içinde hizmet verip vermedikleridir.

Etiketler :

Yetkili Servis Tamir Süresi Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mahmut A.
  17 Mart
  18:47

  Klasik cevaplar veriliyor, 1 haftadır istediğim cevap verilmiyor. Bundan sonra ne Hyundai alırım ne de bir yakınıma aldırırım. Firma dediğin yaptığının arkasında olur, açık ve net şekilde Hyundai 'ye göre siz bu işlemi 30 günde yaptınız mı dediğimde bun bile cevap veremiyorlar. Bu basit soruya bile cevap veremeyen bir firmanın bana iyi bir hizmet verebileceğine inancım kalmadı artık. En kısa sürede bakanlık ( garanti belgesindeki şartlara uyulmaması sebebiyle ), tüketici hakem heyeti vb. yasal yollar ile haklarım aranacaktır.

 • 17 Mart
  17:10

  Değerli Müşterimiz
  Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz.
  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir.
  Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz.
  Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir.
  Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki “Bize Ulaşın” Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz
  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.
  Hyundai Müşteri İlişkileri