Hyundai Assan Aracımın Servis Bakımında Sorun Yaşadım.

Serkan K. |

Hyundai i20 aracım 32 km 4 bakımına götürdüm fakat götürdüğüme götüreceğime bin pişman ettiler. İzmir'deki Hyundai çakırlar servisinde aracım bakımdan çıktıktan sonra hava filtresi polen filtresi vb değişenleri oldu. Ancak bakım sonrası klimanın iki üfleme bölmesi hiç üflemezken 2 tanesi kapatınca bile üflemeye başladı. Aradım getirin bakalım dediler.

Götürdüm 3 gün sonra almaya çağırdılar ama emsalleri de sağlıklı çalışmıyor dediler. Sorun tam çözülmemiş. Eve gidip araçtan inince aracımın anahtarının kapanmadığını kapanınca açılmadığını bozulduğunu gördüm. Servis yetkilisini aradım bana döneceği söyledi ama oda dönmedi. Aracım sağlam gidip sorunlu döndü.

Etiketler :

Isıtma-Soğutma Sistemi Yetkili Servis Personel Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Serkan K.
  05 Mayıs
  09:06

  aracımla ilgili anahtar sustalı kısmındaki problem çözüldü fakat aracımı teslim aldığımda sağ sinyal lambamın kapağının düştüğünü gördüm..ama aracım her geldiğinde farklı problem yaşadığım için sorun çözülüp yeni sorun eklendiği için artık tükendim.özel serviste sağ sinyal lambamı yaptıracam..çok memnun olduğum çakırlar son serviste neden bu kadar değişti anlamış değilimk.....

 • 29 Nisan
  11:19

  Değerli Müşterimiz
  Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz.
  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir.
  Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz.
  Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir.
  Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki “Bize Ulaşın” Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz
  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.
  Hyundai Müşteri İlişkileri