Hyundai Assan Aracımın Şanzımanından Ses Geliyor!

Göksel E. |

Hyundai yeni i30'umda bulunan şanzımandan ses gelme ile ilgili sorun için teknik bülten uygulandı. Şanzıman indirildi, senkromec tamir edildi ve aracın krank kasnağı değiştirildi. Aradan 3-4 ay geçti ve ses tekrarlamaya başladı. Uygulamayı yapan servis ses normal diyor. Madem normal niye aracın şanzımanını dağıttınız vakti zamanında deyince cevap veremiyorlar. Hyundai Assan müşteri hizmetlerine de durumu telefonla bildirdim haftalar önce geri dönen olmadı. Artık söz Ankara tüketici mahkemesinin.

Etiketler :

Şanzıman Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Göksel E.
  24 Aralık
  14:09

  geçistirmeye yönelik cevaplar. Müşteri temsilciside aynı cevabı veriyor. Mahkeme sonucunu buradan yazarım.

 • Göksel E.
  23 Aralık
  09:41

  bir kerede şu kopyala yapıştır mesajları yazmayın şuraya cevap niyetine...

 • 23 Aralık
  09:28

  Değerli Müşterimiz
  Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz.
  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir.
  Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz.
  Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir.
  Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki “Bize Ulaşın” Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz
  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.
  Hyundai Müşteri İlişkileri