Hyundai Assan Aracımın Şanzımanı Arızalı!

Kemal E. |

Sıfır almış olduğum Hyundai Assan i30 otomatik vites aracım park ettiğimde çalışıyor. Arıza lambası falan yanmıyor ama araba D alıyorum gitmiyor, R'ye alıyorm gitmiyor. 2 kez çekici ile servise götürdüm garantiden şanzımanı değiştiler (servis kaynak otomotiv) 34 ** *** plakalı aracım garantisi bittiğinde bunlar ben karşılayacağım kusurlu ürün olduğunu servis söylüyor ama aracı değişmiyorlar, belgeler serviste var. Hyundai Assan gibi bir firma kusurlu ürünü piyasada pazara çıkartıyor.

Etiketler :

Şanzıman

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Eylül
  11:13

  Değerli Müşterimiz
  Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz.
  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir.
  Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz.
  Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir.
  Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki “Bize Ulaşın” Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz
  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.
  Hyundai Müşteri İlişkileri