Hyundai Assan Aracımın Orta Hava Panel Kaplamaları Kalktı

İbrahim Fuat Y. |

2013 Accent Blue aracım var. Orta hava panelleri, navigasyon ekranı üstü, çerçevesinin kaplamaları kalkmaya başladı. Servise götürdüm servis garantiye sokulması gerektiğini söyledi ama genede topu genel merkeze mail atmalıyız onay almalıyız falan dediler. 2 aylık arabada böyle bir hata olabilir mi. Ayrıca orta hava panellerinden hava gelmesini engellemek istesek kontrol düğmesi yok. Kapı tarafındaki hava panellerinin açma kapama düğmesi var. Orta panellerin yok.

Etiketler :

Konsol ve İç Aksam

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İbrahim Fuat Y.
  13 Mart
  12:10

  kurumsal olarak laftan başka bir şey yok...sen buraya yetkili servis açmışsın ama adamların hiç bir şeye yetkisi yok...genel merkeze sormalıyız deyip duruyorlar..zaten orta hava panellerinin kontrol düğmelerinin olmamasıda işin inanılmaz bir boyutu

 • 10 Mart
  11:45

  Değerli Müşterimiz
  Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz.
  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir.
  Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz.
  Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir.
  Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki “Bize Ulaşın” Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz
  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.
  Hyundai Müşteri İlişkileri