Hyundai Assan Aracımın Onarım Sonrası Su Alma Sorunu.

Erkan S. |

Sol arka çamurluktan aldığım hasar sonucunda aracımı garantili olduğu için Hyundai Assan yetkili servisi olan Erk plaza Bayrampaşa'ya götürdüm arka çamurluğu değiştiler. Havaların yağışlı gitmesinden sonra bagajda ıslaklık fark ettim stepne resmen su altında kalmış ve sol taraftaki halı kaplama sırılsıklam. 2 kere servise götürdüm sorun çözülemedi her götürdüğümde araç 1 gün kalacak diyorlar bırakıyorum ama problem aynı. Sorunum çözülmezse tüketici mahkemesine başvuracağım artık.

Etiketler :

Yetkili Servis Personel Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Erkan S.
  11 Ocak
  11:52

  Aracım yetkili servis tarafından işyerimde teslim alındı ve ikame araç verilerek arabasız kalma sorunumada yardımcı oldular ilgi alaka güzeldi. Şimdi yağmur yağmasını bekliyorum su alacakmı diye.

 • Erkan S.
  11 Ocak
  11:49

  aracımla ilgili şikayetimin ardından arandım ve aracımdaki problemle ilgili tekrar konuyu dile getirdim.hyundai assan yetkilisi arkadaş ivedilikle sorunumun çözüleceğini bildirdi.bunun ardından onarımı yapan yetkiliservis arayıp adresimi isteyerek aracımı gelip teslim alacaklarını ve yerine ikame araç vereceklerını belirtip aracımı teslim aldılar 4gün süren incelemenin ardından sorunun tespit edilip halledildiğini söyleyip aracımı teslim ettiler.şimdi yağmur yağmasını bekliyorum eger su almaz ise tekrar buradan bildireceğim.öncelikle şikayetvar.com ekibine ve hyundai assan yetkililerine tesekkürlerimi iletmek isterim gerçekten aracıma sahip çıkıp sorunumla ilgilendiler.

 • 05 Ocak
  08:14

  Değerli Müşterimiz
  Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz.
  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir.
  Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz.
  Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir.
  Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki “Bize Ulaşın” Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz
  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.
  Hyundai Müşteri İlişkileri