Hyundai Assan Aracımın Navigasyonu Arızalı!

Cüneyt P. |

Hyundai Assan Accent blue marka aracı alalı daha 1 ay bile olmadan navigasyon arızası verdi. Müzik sistemi, klima ve 4'lü ikaz lambasının üzerinde bulunduğu ön paneli komple söküp tamire gönderdiler. Erdemirler Hyundai yetkili bayi ve servisine henüz 1 ayın dolmadığını ve bana kusurlu bir ürün sattığını, sattığı ürünü servise göndermek yerine yenisiyle değiştirmelerini gerektiğini söylememe rağmen beni çok dikkate almadılar.

Servis merkeze, telefon ile görüştüğüm merkezde servise konuyu bildirdiklerini söylediler. (Sorunu kimin çözeceğini hala daha anlamış değilim). Ön panel 25.10.2013'de söküldü 3 gün geçti ve 1 hafta daha beklemem gerektiği söylendi.

Etiketler :

Görüntü/Bilgi Sistemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Cüneyt P.
  31 Ekim
  10:17

  sadece cevap vermiş olmak için bu otomatik mesajlar ile cevap vermektense müşterinin maduriyetini giderecek olumlu bir gelişmeyi paylaşsanız daha güzel olurdu

  bugün itibariyle 6 gün geçti henüz bir gelişme yok, müşteri hala madur

 • 30 Ekim
  08:35

  Değerli Müşterimiz
  Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz.
  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir.
  Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz.
  Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir.
  Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki “Bize Ulaşın” Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz
  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.
  Hyundai Müşteri İlişkileri