20 Ocak 2014

Hyundai Assan Aracımın Motorundan Ses Geliyor!

2010 aralık ayında almış olduğum aracımın aldığımdan 5 ay sonra motorundan ses gelmeye başladı ve yetkili servis bunun normal olduğunu ve arabanın güncellemeye ihtiyacı olduğunu söyledi. Aradan 3 yıl geçti ve yetkili servise bu problemden dolayı en azından 8 defa gitmemize rağmen problememiz hala devam ediyor.

Aynı şekilde frenlerden gelen ses içinde 5 defa servise başvurmamıza rağmen aracın frenlerinden hala ses gelmeye devam ediyor. Şimdi cevabını bulmaya çalıştığım soru acaba Hyundai o kadar bozuk araba üretiyor da yetkili servis olan Uçar Otomotiv bunu çözemiyor yoksa Uçar Otomotiv'deki yetkili servis elemanları hiçbir şeyden anlamıyor mu?

Halef 373 Okunma

Cevaplar

  • Hyundai Assan Temsilcisi20 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz Öncelikle Hyundai markamıza göstermiş olduğunuz ilgi ve tercihiniz için teşekkür ederiz. Müşteri ilişkileri birimimize daha önce yapmış olduğunuz başvurularınıza istinaden tercih ettiğiniz yetkili servis noktalarımız başvurunuz hakkında bilgilendirilmiştir. Yetkili servislerimizi ziyaret ettiğiniz taktirde gereken desteğin ve ilginin gösterileceğiniz belirtmek isteriz. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Hyundai Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön