28 Ocak 2014

Hyundai Assan Aracımın Lastik Basınç Sensörü Garanti Kapsamında Onarılmıyor

Lastik basınç sensöründe oluşan bir problemim oldu. Servise gittiğimde problemin sizden kaynaklı olduğunu garanti kapsamında olmadığını birşey yapamayacaklarını yaptırmak istersen 430 TL ve Kdv ödemem gerektiğini söylediler. Genel müdürlüğü aradığımda ( Yenibosna'daki bayraktar ) servis benden önce aramış ve adamları tembihlemişler aynı şeyleri söylediler. Birşey yapamayacaklarını belirtiler.

İşleri bitince ne yaparsan yap. Bir daha Hyundi mi asla. Daha ne olduğunu sormadan kestirdi attılar. En acısı da ben onları şikayet etmeden önce arayıp müdürlüğe bilgi vermişler biz meseleyi biliyoruz. Bu kadar basit olmamalı.

Zekeriye 2.128 Okunma

Cevaplar

  • Zekeriye 14 Şubat 2014

    Bunun siz öyle olduğunu iddia ediyorsunuz.Zaten lastik patlaktı oraya gittiyimde .Sorun olduğu için gittiğimde kırılmıştı .Olay bu kadar ve gerçek.Bende şimdi her fırsatta Hyundai anlatmaya devam ediyorum.İlk fırsatta değiştireceğim arabamı.

  • Hyundai Assan Temsilcisi30 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz Öncelikle Hyundai Markamıza göstermiş olduğunuz ilgi ve konuyu bize açıklama fırsatı tanıdığınız için teşekkür ederiz. Aracınızın bakım ve onarımlarının aracınızı en iyi tanıyan Hyundai yetkili servislerinde ,orijinal Hyundai parçaları kullanılarak ve eğitimli uzman teknisyenlerimiz gözetiminde gerçekleştirilmesi aracınızın ve yapılacak işçiliklerin güvencesi açısından önem taşımaktadır. Araçlarımızın tüm parçaları dahil olmak üzere tamamı firmamızın garantisi kapsamındadır. Garanti süresi içerisinde aracınızın gerek malzeme gerekse de üretim aşamasındaki işçilik hatalarından dolayı arızalanması durumunda, değiştirilecek parçalar ve yapılacak işçilikler garanti süresi içerisinde üretici güvencesi kapsamındadır. Bu bilgiler ışığında konunuz değerlendirildiğinde aracınızın, Hyundai Plaza ağına dahil olmayan bir noktada müdahale edilmesi sonucunda sensorün kırıldığı görülmektedir. Söz konusu durum üretimle ilişkili bir nedene dayanmadığı için garanti kapsamında işlem yapılamayacağını üzülerek belirtmek isteriz. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Hyundai Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön