31 Mart 2014

Hyundai Assan Aracımın Lastik Basınç İkaz Işığı Yanıyor.

12/9/2013 Tarihinde Hyundai İX 35 Model Düz 2013 model sıfır araç satın aldım. Aldığım 2. günü lastik basınç ikaz ışığı yanmaya başladı. Defalarca servise götürüp getirdiğim halde hala ara sıra lamba yanıp yanıp sönmektedir. 30 yıldır değişik markalar da aracım olduğu ama bu araçta yaşadığım sıkıntılar hiç başıma gelmedi.

Mart/ 2014 ayı içinde iki defa 13 Mart 2014 ve 29 / Mart 2014 tarihlerin de aracıma Kemirgen Hayvanlar çok kolay motor aksamına girmiş motor, elektrik, mekanik aksama çok büyük iki defa zarar vermiştirler. Üretici firma bu hayvanların girmemesi için bir önlem alamaz mı arabaların alt tarafları çok açıktır. Bu model araçlara aynı şekilde başka bir araçta da zarar vermiştir.

Sebahattin 6.024 Okunma

Cevaplar

 • Sebahattin 09 Nisan 2014

  Yeni almış olduğum sıfır araçla İlgili Sorunumu giderecek Çözüme yönelik Hakkaniyetli. Doyurucu Bir cevap verilmemiş.Artık ben pes ettim bunlara derdimi anlatamıyorum 5 ay önce almış olduğum İX 35 HUydai aracımı Zararına satmak istiyorum.Psikolojim ve evdeki Huzurum bu araç yüzünden bozulmuştur.30 yıla yakın değişik marka araç kullandım Hic bu marka araç gibi üzen bi araca rastlamadım.satarken çok ilgi var ama sorun da HİC İLGİLENMEMEKTEDİRLER. Ancak ben bu aracı satarak kurtulacam.

 • Sebahattin 09 Nisan 2014

  Aracı satana kadar çok ilgililer araç sonradan oluşan gelişmelerde bilgi dahi vermemektedirler Ayrıca sıkıntımızı dinlememektediler 30yıla yakın değişik markalarda araç kullandım.Huydaimarka araç alana kadar başıma böyle bir şey gelmedi sıfır aracımı şimdi zararına satmak istiyorum.Psikolojim ve evdeki huzurum bozuldu.Kimseye de bu marka aracı tavsiye etmiyorum.Yazmış olduğum dilekçemde belirttiğim sorunlara Huydai Assan cevap bile vermemiştir.Aldıgıma bin pişmanım...

 • Sebahattin 01 Nisan 2014

  Dönüş yapacağız dedikleri halde hala bana dönüş yapan kimse yok Hyundai tarafından.Ben ve servisteki yetkili kişilerce, arabamın fabrika çıkışlı hatalı olduğunu, aldığım tarihten beri aracın içinde bir koku bulunduğunu ve bu yüzden hayvanları çektiğini tahmin etmekteyiz. Park halindeki yanyana duran Bir sürü aracın içinde özellikle hep benim aracıma hayvanlar zarar vermektedir. Aracımı alalı daha 6 ay bile olmadı.Bu da üstelik aynı ay içinde 2 defa olmuştur. Aracımın tekrar testen geçirilmesini veya garanti kapsamı tarafından bu aracın alınıp yenisini verilmesini rica ediyorum. Mağduriyetimin giderilmemesi durumunda tüketici haklarımı aramaktan vazgeçmeyeceğimi ve dava açacağımın bilinmesini önemle arz ederim.

 • Hyundai Assan Temsilcisi31 Mart 2014

  Değerli Müşterimiz Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz. Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir. Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki “Bize Ulaşın” Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Hyundai Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön