03 Haziran 2014

Hyundai Assan Aracımın Jantlarını Değiştirmedi.

Araç garanti süresinde jantları korozyona uğradı paslandı. Değiştirilmesini malzemenin özelliğinin yitirildiğini belirtmeme rağmen değiştirilmeyeceğini boyamayı teklif ettiler. Oysa Boyamak bozulan malzeme özelliğini düzeltmez sadece görselliği düzeltir.

İlhan 930 Okunma

Cevaplar

  • İlhan 06 Haziran 2014

    BİR BAŞKA FİRMA FIAT YAMUK OLAN JANTI BİLE DEĞİŞTİRMİŞ.HYUNDAI GİBİ BİR FİRMANIN YAPTIGINA BAKIN Fiat Aracımın Jantları Yamuk. Çağlar A. | 06 Haziran 2014 09:23 2012 model Fiat #doblo Markalı şahsi kullanım aracımı alırken ekstra ücret vererek çelik jantlı garantili bir şekilde satın aldım. Araç 6000 KM'de iken jant şikayetinden ötürü Fiat kırmak otoya gittim. Jantların 4 ününde yamuk olduğu söylendi bir takım uğraşlar sonucu yenisi ile değiştirildi.

  • İlhan 06 Haziran 2014

    FİRMA HİÇ BİR ŞEKİLDE ÇÖZÜME YANAŞMIYOR.Oksitlenmeler, paslanmayla oluşan kumlanmalar, karıncalanmalar kanser gibi jant yüzeyinde ilerleyen bu paslanma jant direncinde azalmaya ve lastiğin hava kaçırmasına neden olur kısaca jantın malzemesi özelliğini yitirmesi boyamayla düzelecek bir olay değildir..

  • Hyundai Assan Temsilcisi04 Haziran 2014

    Değerli Müşterimiz Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz. Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir. Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki “Bize Ulaşın” Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Hyundai Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön