Hyundai Assan Aracımın Havalandırma Nozulları Garanti Kapsamında Değiştirilmiyor!

Ramazan K. |

2012 yılı Eylül ayında satın almış olduğum Hyundai Assan i20 1. 2 D-CVVT Sense marka ve model aracımın havalandırma nozulları üzerinde bulunan yönlendirme aparatlarından üç tanesi herhangi bir müdahaleye maruz kalmadığı halde kırıldı.

30.09.2013'te İzmir-Gaziemir Çakırlar Plaza yetkili servisine (aracı satın almış olduğum plaza) götürdüğüm aracımda yapılan incelemede bu aparatların garanti kapsamında olmadığı ve araç içerisine konulan koku gidericilerin (nozullara takılı olmadığı halde dahi) bu duruma sebep olduğu ve bahsedilen aparatların garanti kapsamında olmaması yanısıra tek başlarına değiştirilemediği bilgisi verildi. Tüm havalandırma nozulunun değişmesi için talep edilen fiyat ise 120 TL.

Etiketler :

Yetkili Servis Ücretlendirme Garanti Kapsam

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ramazan K.
  18 Ekim
  17:39

  Yetkili servisten sorun ile alakalı hala bir geribildirim alamadım. konu ile alakalı çözüm önerilerinizi beklemekteyim

 • 01 Ekim
  18:32

  Değerli Müşterimiz
  Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz.
  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir.
  Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz.
  Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir.
  Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki “Bize Ulaşın” Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz
  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.
  Hyundai Müşteri İlişkileri