Hyundai Assan Aracımın Fren Sorunuyla İlgilenmedi!

Tolga T. |

Mayısın 20'sinde size şikayette bulundum i30'umun frenleriyle ilgili ilgilenilmedi. Yaklaşık 3-4 hafta önce frenler yüzünden kaza yaptım. Sonra aradım ilgileneceklerini söylediler ve servisten çıkınca ilgilendiklerini söylediler ani fren panik fren falan saydılar çok iyi dediler ve ben o günden sonra 1 kere daha o fren telaşını yaşadım. Arabamın 9 bin TL hasar kaydı çıktı. Boşuna aracımın değeri düştü. Severek isteyerek aldığım arabadan neden sorun çıksın isteyeyim 3 keredir Hyundai Assan alıyorum mağdur oluyorum gereğini yapın. Yoksa ben yasal yollardan hakkımı arayacağım.

Etiketler :

Fren Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Eylül
  18:05

  Değerli Müşterimiz
  Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz.
  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir.
  Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz.
  Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir.
  Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki “Bize Ulaşın” Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz
  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.
  Hyundai Müşteri İlişkileri