Ersin A. Teşekkür Mesajı

Hyundai servisi ekolda yapilab islem sonucu aracimin frenleri duzelmistir. İlgililerinden dolayi tesekkur ederim. Sikayetim giderildi.

Hyundai Assan Aracımın Fren Sorunu Var!

Ersin A. |

Bir kaç defa başıma geldiği için yazıyorum ve i30 clup üyeride dahil olmak üzere araçlarımızda abs ile ilgili problem olduğu konusunda şikayetim var hemde bu kişisel değil kronik bir problemdir. Aracım frene basarken pedal sertleşip,kilitleniyor ve kızaklıyor. Bu durum düşük hızlarda ve şehir içi 30 ila 50 km arasında oluyor.

Geçenlerde aracımın önüne bir çocuk atladı. Duracağını sandığım aracım kızakladı ve kaydı az kalsın vuruyordum. Ardından Bir taksiye frene basmama rağmen durmadı ve araca çarptım. Hız olmadığı için aracıma bir hasar olmadı. Ekol ile bağlantı kurdum normal dendi . Bilgi ama ilk kez araç kullanmıyorum ve hangi servis sorunu kabul etmiş ben görmedim.

Etiketler :

Fren

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ersin A.
  08 Haziran
  13:12

  Hyundai servisi ekolda yapilab islem sonucu aracimin frenleri duzelmistir. İlgililerinden dolayi tesekkur ederim. Sikayetim giderildi.

 • 04 Haziran
  16:59

  Değerli Müşterimiz
  Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz.
  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir.
  Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz.
  Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir.
  Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki İletişim Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz
  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.
  Hyundai Müşteri İlişkileri