21 Haziran 2014

Hyundai Assan Aracımın Fren Diskleri Sorunlu.

27/12/2012 tarihinde İ30 tipi araç satın aldım, 10000 km'de yıllık bakımı yapıldı, herşey normal dendi 19000 km'de arka frenlerden ses gelmeye başladı. Teferruatı yazmayacağım ancak şu sorularıma cevap arıyorum. Kullanım hatasından yalnızca 1 disk balatası bitip tek diski mi hasarlar diğer disklerde hata yok.

Söylendiği gibi bir fren balatası bir diske daha fazla basmışsa araç frenleme esnasında daha az basan tarafın aksine çekme yapmaz mı? fazla basan taraf kilitlemeye diğer tekerleklerde dönmeye çalışacaktır. Araçtaki limitör veya dağıtıcı 4 tekerleğe de aynı basınçta hidrolik göndermez mi?. 5 yıllık garanti anlayışı bu mudur. Güney Kore'de de bu anlayış mı hakimdir.

Nezih 3.411 Okunma

Cevaplar

  • Hyundai Assan Temsilcisi23 Haziran 2014

    Değerli Müşterimiz Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz. Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir. Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki “Bize Ulaşın” Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Hyundai Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön