Hyundai Assan Aracımın Fren Diskleri Arızalı

Rafet G. |

Hyundai Assan i20 model aracımın daha 13.000 KM'de iken yolda 120 km hızla giderken frene dokunduğumda aracın ön tarafında yalpalanma oldu daha sonra aracı 15 000 km bakımına götürdüm ve tüm bakımları yapıldı. 15 100 km'de tekrar servise gittim frene dokunduğumda aracın ön tarafında yalpalanma olduğunu söyledim servisteki yetkili ile test sürüşü yaptık ve bana fren disklerinde atıklık olduğunu söylediler fabrikaya sorup bana döneceklerini dile getirdiler.

Ne arayan var ne soran fakat 03.03.2014 tarihinde ben arayarak bilgi aldım köşkdere Edirne servisini ve bana 15 000 km garantisi olduğunu söylediler disklerin ama ben aracımı 5 yıl ultra servis garantili olduğunu zannediyordum. Bu aracın neresi garantili.

Etiketler :

Fren

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Rafet G.
  17 Mart
  13:06

  daha şikayetim giderilmedi

 • 05 Mart
  15:48

  Değerli Müşterimiz
  Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz.
  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir.
  Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz.
  Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir.
  Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki “Bize Ulaşın” Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz
  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.
  Hyundai Müşteri İlişkileri