Hyundai Assan Aracımın Fren Arızasına Servis Yüksek Ücret İstiyor!

Ahmet Volkan D. |

Hyundai Assan marka Getz model 2010 aracım var. Seyir halindeyken fren tutmama sorunu yaşadım. Hyundai servisini aradım. Aracın garanti kapsamından çıktığını söylediler. Araç bozuk şekilde servise götürebildim. Fren ana merkezinin bozuk olduğunu söylediler. Masraf olarak da 900 TL çıkar dediler. Garantiye de girmez dediler. 30.000 bakımında da benden öncesi sahibine bakıma girdiğinde güya söylemişler bozuk olduğunu değiştirmemişler. Parçayı kendi imkanlarımla değiştirdim. 1 yıllık aracın fren ana merkezi bozulmasına anlam veremedim. Ayrıca servisin hem garanti kapsamında değişim yapmamasını 30.000 bakımdayken müşterinin keyfiyatına bırakmasını ve fren ana merkezin bu kadar kısa sürede bozulmasını kınamaktayım.

Etiketler :

Fren Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ahmet Volkan D.
  19 Eylül
  16:30

  inceleme ile ilgili olarak halen tarafıma bilgi verilmedi neden

 • Ahmet Volkan D.
  12 Eylül
  11:09

  firma yapılan görüşmede 3 iş günü içerisinde tarafıma bilgi verileceği sözünü yerine getirmediler.

 • 09 Eylül
  08:48

  Değerli Müşterimiz
  Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz.
  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir.
  Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz.
  Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir.
  Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki “Bize Ulaşın” Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz
  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.
  Hyundai Müşteri İlişkileri