Hyundai Assan Aracımın Farları Buğulandı.

Erdal T. |

Hundai i30 araç aldım 2013. 4000 km' de aracın farlarında buğlanma oldu servise götürdüm servis normal değil diyor deyip fotoğraflarını çekip merkeze gönderdi. Merkezden gelen cevap bu normal sıcak soğuktan oluyormuş ama ben biraz araştırma yaptım birkaç arkadaşıma da sordum onlar böyle bir sorunla karşılaşmamış, merkeze bunu da bildirdim cevap olumsuz ve herhangi bir yazılı belgede vermiyorlar.

Etiketler :

Far ve Sinyaller Çağrı Merkezi Bilgilendirme Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Ağustos
  12:33

  Değerli Müşterimiz

  Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz.

  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir.

  Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz.

  Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir.

  Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki “Bize Ulaşın” Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz

  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.

  Hyundai Müşteri İlişkileri