Hyundai Assan Aracımın Far ve Sis Farlarında Buharlanma Oluyor

Sertan K. |

7 ocak 2014 tarihinde İzmir Hyundai Çakırlar plazadan yeni Elit'i 30 aldım. Fakat aldığım günden beri servisten çıkamadım. Aracımın farlarında ve sis farlarında buharlaşma oluyor. Aracımı 4 gün serviste bıraktım değiştirdik dediler. Birde Sunroofundan ses geliyordu onuda yaptık dediler fakat farlar ve sis farları sanki hiç değişmemiş gibi aynı buharlaşma devam ediyor.

Sunrooftan hala aynı sesler geliyor. Hyundai Assan sattığı araçların arkasında durmuyor. Yeni araç aldığıma hiç sevinemedim aksine araçtan soğudum. Arabayı alalı 3 hafta oldu 1 haftası serviste geçti.

Etiketler :

Far ve Sinyaller

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sertan K.
  17 Mart
  20:43

  3 takim far ve sis fari değişti hala sorun cozulmedi.Hyundai Assan artik buharlaşma ariza nedeni değildir deyip isin içinden cikiyorlar.nasil oluyorda tuvde bile buharli far agir kusur nedeni olurken Hyundai de olmuyor.yeni i30 araç sahiplerinin hepsine duyurulur soğuk ve yagmurlu havalarda özellikle gece farlar acikken hepsi buhar yapıyor.fark eden ediyor etmeyen öyle kullanıyor.Hyundai aldigima çok pismanim kimseye tavsiye etmiyorum.araclarinin arkasında duruyorlar.koreye bile e-mail attim bir allahin kulu arayip sormadi.

 • Sertan K.
  04 Şubat
  17:27

  2 hafta geçmesine rağmen hala çözüm bulamadılar.ne müşteri hizmetleri nede servis cozemiyor.Hyundai aldigima çok pismanim.

 • 03 Şubat
  08:33

  Değerli Müşterimiz
  Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz.
  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir.
  Başvurunuz Müşteri İlişkileri Bölümümüze ulaşmış olup değerlendirme sonucunda Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz.
  Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir.
  Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki “Bize Ulaşın” Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz
  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.
  Hyundai Müşteri İlişkileri