Abdullah D. Teşekkür Mesajı

İlginiz için çok teşekkürler.Şikayetimi iyi bir şekilde giderdiniz.Buna vesile olan sikayetvar.com\'a da ayrıca teşekkür ederim.

Hyundai Assan Aracımın ESP Sorunu Var!

Abdullah D. |

Hyundai Era Select 1.4 aracımda ESP'den kaynaklı aracın direksiyonu sertleşmektedir. Bu sorun ciddi tehlikeler yola açma durumu vardır. Servise gittiğimde bana 1000 liradan fazla para karşılığında ESP cihazını değiştireceğini söylediler. İnternet'e yaptığım araştırmaya göre bu cihaz Hyundai Assan tarafından ömür boyu garanti verilmektedir. İkincisi bu problemden dolayı bazı araçların geri çağrıldığını duydum. Benden kaynaklanmayan bu problemden dolayı beni mağdur etmemenizi istiyorum bu konudaki yardımınızı bekliyorum.

Etiketler :

Direksiyon

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Abdullah D.
  11 Eylül
  12:06

  İlginiz için çok teşekkürler.Şikayetimi iyi bir şekilde giderdiniz.Buna vesile olan sikayetvar.com\'a da ayrıca teşekkür ederim.

 • 05 Ağustos
  10:17

  Değerli Müşterimiz
  Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz.
  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir.
  Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz.
  Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir.
  Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki “Bize Ulaşın” Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz
  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.
  Hyundai Müşteri İlişkileri