Resül E. Teşekkür Mesajı

servisten randevu verip, kampanya dahilinde olduğundan üçretsiz değişim yaptılar. çok hızlı oldu. Antalya cangarlar yetkili servise teşekür ederim.

Hyundai Assan Aracımın EPS ve Direksiyon Sorunu Var.

Resül E. |

Hyundai Assan i30 marka 2010 model aracım var. Aracım ile yolda giderken veya park halinde çalışırken direksiyon sertleşiyor ve Esp ışığı yanıyor. Formu inceledim ve birçok vatandaşın bu konudan muzdarip olduğunu gördüm. Bu tür sorunların garanti kapsamında olduğu söyleniyor. Hyundai Assan yetkililerinden sorunuma çözüm bulmalarını istiyorum.

Etiketler :

Direksiyon Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Resül E.
  17 Mayıs
  22:36

  servisten randevu verip, kampanya dahilinde olduğundan üçretsiz değişim yaptılar. çok hızlı oldu. Antalya cangarlar yetkili servise teşekür ederim.

 • Resül E.
  17 Mayıs
  22:34

  mesaj yazdım ve ertesi gün beni aradılar, servisten randevu verdiler. aracımı götürdüm ve sorunumu kısa sürede cözdüler aracın parçası üçretsiz değişim yaptılar. kamya dahilinde olduğunu söylediler. kendilerine teşekür ediyorum.

 • 15 Mayıs
  12:56

  Değerli Müşterimiz
  Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz.
  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir.
  Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz.
  Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir.
  Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki “Bize Ulaşın” Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz
  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.
  Hyundai Müşteri İlişkileri