Hyundai Assan Aracımın EPS Sorunu Var!

Gökhan Y. |

2007 model Hyundai Accent Era select 1. 5 aracımda seyir esnasında Eps ışığı yanıp direksiyon sertleşiyor ve aracın hakimiyetini sağlayamıyorum; ayrıca dönüşler sırasında aracıma yön veremiyorum. Böyle bir durumla otoyolda yüksek hızda karşılaşmam durumunda kaza olması kaçınılmaz. Konu güvenlik olduğu için problemimle ilgili yardımcı olunmasını istiyorum.

Etiketler :

Direksiyon

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gökhan Y.
  31 Mart
  20:43

  Hyundai Assan aracımın problemiyle ilgilendi ve kısa sürede çözüme kavuşturdu .Müşteri ilişkilerine çok önem veren Assana sonsuz teşekkürler.

 • Gökhan Y.
  13 Mart
  16:51

  2007 model hyundai accent era 1. 5 aracımın; eps problemi için assan müşteri hizmetlerini aradım plaka bilgilerini aldılar, servise başvurmamı ve yardımcı olacaklarını söylediler. boluda ikamet etmekteyim en yakın servis düzcede olduğu için düzceye aracımı götürdüm. düzce özenler servisinde aracımın garantisinin bittiğini ve yardımcı olamıcaklarını söylediler. fakat aracın daha önceki sahibi aracımı hep servise getirmiş olsa imiş iyi niyet garantisi diye bişiy varmış:)1000 tl lik epsyi ücretsiz olarak değiştirirlermiş. paranız yok da değitiremiyorsanız eps arızasından direksiyonunuz yolda kitlenir kaza yaparsanız sizin hayatınızın değeri hyundai de 1000 tl imiş.

 • 13 Mart
  12:56

  Değerli Müşterimiz
  Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz.
  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir.
  Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz.
  Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz

  hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir.
  Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki İletişim Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz
  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.
  Hyundai Müşteri İlişkileri