Hyundai Assan Aracımın Döşeme Ses Problemi Var.

Ayberk Ö. |

Aslında aracımdan son derece memnunum. Ancak özellikle beton asfalt dışındaki yollarda döşemelerden (basta tavan döşeme) çok fazla tıkırtılar geliyor. Birkaç kez Çanakkale servise götürdüm ancak hiçbir şey değişmedi. Aracımı çok seviyorum. Ancak daha 30.000 de olan aracımda bu kadar tıkırtı olacak gibi değil. Dileğim üst seviyede bir kontrolden geçmesi ve bu süre içinde tarafıma bir araç tahsis edilmesi.

Etiketler :

Koltuk Döşeme Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ayberk Ö.
  11 Ocak
  23:11

  Halen sorunum devam ediyor.

 • Ayberk Ö.
  11 Ocak
  23:10

  Görüşme yapmakla sorunum çözülmüyor. Her geçen gün markaya olan güvenim azalıyor. Yakın bir zamanda problemim çözülmesse araç içinden çektiğim video görüntüsünü internet ortamında paylaşacağım. Problem açıkça videoda görünüyor. Ancak servise halen derdimi anlatamadım.

 • 29 Aralık
  08:38

  Değerli Müşterimiz

  Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz.

  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir.

  Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz.

  Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir.

  Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki “Bize Ulaşın” Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz

  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.

  Hyundai Müşteri İlişkileri