26 Aralık 2014

Hyundai Assan Aracımın Döşeme Ses Problemi Var.

Aslında aracımdan son derece memnunum. Ancak özellikle beton asfalt dışındaki yollarda döşemelerden (basta tavan döşeme) çok fazla tıkırtılar geliyor. Birkaç kez Çanakkale servise götürdüm ancak hiçbir şey değişmedi. Aracımı çok seviyorum. Ancak daha 30.000 de olan aracımda bu kadar tıkırtı olacak gibi değil. Dileğim üst seviyede bir kontrolden geçmesi ve bu süre içinde tarafıma bir araç tahsis edilmesi.

Ayberk 1.918 Okunma

Cevaplar

  • Ayberk 11 Ocak 2015

    Halen sorunum devam ediyor.

  • Ayberk 11 Ocak 2015

    Görüşme yapmakla sorunum çözülmüyor. Her geçen gün markaya olan güvenim azalıyor. Yakın bir zamanda problemim çözülmesse araç içinden çektiğim video görüntüsünü internet ortamında paylaşacağım. Problem açıkça videoda görünüyor. Ancak servise halen derdimi anlatamadım.

  • Hyundai Assan Temsilcisi29 Aralık 2014

    Değerli Müşterimiz Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz. Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir. Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki “Bize Ulaşın” Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Hyundai Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön