Hyundai Assan Aracımın Direksiyonunda Sertleşme Problemi Var.

Hakan T. |

2009 Model, Hyundai 1.6 Otomatik vites, benzinli, 66800 km'de İ30 Seleckt Marka otomobili yaklaşık 1 ay önce 2. el olarak satın aldım. Satın aldıktan 1 hafta sonra 2 defa seyir halindeyken direksiyon kilitlendi. Bu olaylardan biri olduğu sırada TEM bağlantı yolunda viraj dönüyordum ve olası bir kazayı kıl payı atlattım. Üstelik araçta eşim ve çocuğumda vardı ertesi gün Uçar yetkili servise gittim ve aracın durumunu anlattım.

Direksiyon sistemini Kalibre ettiklerini ve bir daha bu olayın olmayacağını söylediler fakat 2 hafta geçmeden park yerinden çıkarken tekrar aynı sorunla karşılaştım. Tekrar servise gittim 1840 TL ücret istediler değişim için. Hyundai'den konu ile ilgili destek bekliyorum.

Etiketler :

Direksiyon Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hakan T.
  23 Mayıs
  16:45

  İlk ve Son kez Hyundai markasıyla muhattap oluyorum. Allah birdaha bu tür firmalarla bizi muhattap etmesin. Japon ve Alman marka arabalar varken Kore, Çin, Fransız mallarıyla artık uğraşmam. Naçizane tavsiyem Hyundai firmasının ürünlerini tercih etmeyin. İnsan hayatının bu firmanın gözünde hiç bir önemi olmadığını bu süreçte öğrendim.Aracı yaptırıp satacağım ve hemen gidip Honda yada Toyota marka bir araç alacağım. 3 kuruş fazla olsun temiz olsun....Saygılarımla...

 • 20 Mayıs
  18:25

  Değerli Müşterimiz
  Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz.
  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir.
  Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz.
  Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir.
  Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki “Bize Ulaşın” Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz
  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.
  Hyundai Müşteri İlişkileri