Hyundai Assan Aracımın Direksiyonu Soyuluyor!

Ali Arlsan T. |

Hyundai Matrix marka 2010 model aracımın direksiyonu pul pul soyulup elime gelmeye başlamıştı. Bunun üzerine servise garanti talebinde bulundum. Aldığım cevap kullanıcı hatası oldu. Direksiyon nasıl yanlış kullanılır. Torpido parlatıcısı veya kimyasal kullanarak bu hale getirmişim.

2008 modelden sonra bu araçların makyajlı olanları üretilmeye başladı ama size ne kadar kaliteden ödün verdiklerini anlatmakla bitiremem ve nihayet aracın bu kadar düşük kalite ye sahip olması sebebiyle satış yapamadı ve üretim durduruldu. 5 yıl garanti sözde kalmaktadır.

Etiketler :

Direksiyon Garanti Kapsam

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ali Arlsan T.
  15 Temmuz
  14:32

  Hyundai 5 yıl garantili yi tamamiyle sözde veriyor herhalde. Amacları sizi servislerine bağlamak olabilir mi? Yorum da karar da sizin. İhtiyaç duydugunuzda yarı yolda bırakan bu markaya güvenmeyin.

 • 04 Temmuz
  12:33

  Değerli Müşterimiz
  Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz.
  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir.
  Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz.
  Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir.
  Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki İletişim Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz
  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.
  Hyundai Müşteri İlişkileri