Hyundai Assan Aracımın Direksiyonu Hatalı!

Cüneyt P. |

Hyundai accent blue markalı aracı yetkili bayiden sıfır km olarak satın aldım, direksiyonun üzerinde metal renkli bir kaplama var. Eğer direksiyonu dışından tutuyorsanız bir sorun yok ama elinizin bir kısmı ile direksiyonu içinden tutuyorsanız bu metal renkli kaplama eliniz kesecek kadar sivri olarak elinizi rahatsız ediyor. Ben bir defa parmağımı kestim.

Bayideki diğer satılan araçlara baktım aynı sorun onlarda da var, bu kadar güzel dizayn edilmiş bir aracın bu detayı nasıl gözden kaçırdığına anlamak mümkün değil. Satıcı bile ona sorunu söylediğimde bana hak verdi ama yapabilecekleri birşeyin olmadığını söyledi. İnşallah dava açmadan önce bir yetkili soruna bir çözüm bulur.

Etiketler :

Direksiyon

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Cüneyt P.
  13 Kasım
  12:54

  servisin evet sorun var sorunun düzeltilmesi için bizde mail atıyoruz demesine rağmen
  çıkan karar

  HİÇBİR SORUN YOK

  işine gelmeyenleri görmezden gelen bir kurumu ALKIŞLIYORUM...

 • Cüneyt P.
  28 Ekim
  09:52

  Mesaj yayınlandıktan hemen sonra hyundai den aradılar, konuda ilgililer ama malesef sadece sözlü olarak.
  merkezden bayiye soralım , bayidende merkeze soralım dediler

  sonuç olarak müşterinin maduriyeti hala devam ediyor,

 • 25 Ekim
  17:14

  Değerli Müşterimiz
  Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz.
  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir.
  Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz.
  Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir.
  Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki “Bize Ulaşın” Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz
  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.
  Hyundai Müşteri İlişkileri