Hyundai Assan Aracımın Direksiyonu Deforme Oldu.

Hakan K. |

Sıfır bayiden aldığım 2013 Hyundai Assan i30 aracımda 4 defa direksiyon soyuldu ve en sonunda bayinin dediği dış etkenlerden dolayı direksiyon değişimi yapmıyoruz oldu. Kalite anlayışı bu. Neden diğer markalarda olmuyor. Kendim test ettim ve hiçbir sıkıntı yok. Neden kötü deriler kullanıyorsunuz. Sonra bana kalkıp dış etkenler gibi komik cevaplar veriyorsunuz.

Etiketler :

Direksiyon Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hakan K.
  21 Ocak
  12:21

  bir daha mı hyundai?aslaaa.alacak olanda almasın.gidip alman araçlarına bakın arkadaşlar

 • 20 Kasım
  12:01

  Değerli Müşterimiz

  Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz.

  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir.

  Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz.

  Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir.

  Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki “Bize Ulaşın” Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz

  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.

  Hyundai Müşteri İlişkileri