02 Nisan 2014

Hyundai Assan Aracımın Direksiyon Motor Arızası.

Era select 1. 4 aracımda seyir esnasında direksiyon sertleşiyor ve aracın hakimiyetini sağlayamıyorum. Ayrıca dönüşler sırasında aracıma yön veremiyorum. Böyle bir durumla otoyolda yüksek hızda karşılaşmam durumunda kaza olması kaçınılmaz. Aracımın direksiyon motorunun arızalı olduğu yönünde araştırmalarım sonucunda öğrendim.

Aracım 2007 model etrafımdaki arkadaşlarımın bana söyledikleri kadarıyla bu parçanın garantisi bitse de yinede serviste garantili olduğunu söylediler. Bende bu konuyu tam olarak bilmediğim için konuyu teyit edemedim. Bu konuyla ilgili olarak yetkililerin bana bilgi vermelerini istiyorum. Hyundai kullanıcısı olarak aracımdan memnunum ve memnuniyetimin devamını isterim.

Seydo 526 Okunma

Cevaplar

  • Hyundai Assan Temsilcisi03 Nisan 2014

    Değerli Müşterimiz Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz. Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir. Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki “Bize Ulaşın” Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Hyundai Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön