Hyundai Assan Aracımın Direksiyon Kutusu Garanti Kapsamında Değiştirilmiyor!

Ahmet B. |

Hyundai Assan İ20 marka aracım var. Sıfır aldım ve araçta çeşitli arızalar meydana geldi. Direksiyon arızası defalarca servise gitmeme rağmen giderilemedi. Direksiyon kutusu 1 defa değiştirildi fakat arıza tekrar kendini yineledi ve Sivas İnoto'daki usta direksiyon kutusunun tekrar değişmesi gerektiğini söyledi. Fakat servis müdürü bu parçanın 1 defa değiştiğini tekrar değişim olmayacağını garantinin garantisinin olmayacağını söyledi ve değişim yapılmadı.

Benim aracım şuanda arızalı. Bu durumu Hyundai Assan genel merkeze bildirdim bana en kısa sürede bu konuyla ilgi döneceklerini söylediler fakat yaklaşık 4 aydır kimse dönmedi ve araç satarken 5 yıl garanti verdi fakat durum ortada.

Etiketler :

Direksiyon Garanti Kapsam Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Kasım
  14:43

  Değerli Müşterimiz
  Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz.
  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir.
  Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz.
  Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir.
  Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki “Bize Ulaşın” Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz
  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.
  Hyundai Müşteri İlişkileri