Hyundai Assan Aracımın Direksiyon Arızasıyla İlgilenilmiyor!

Furkan B. |

Direksiyon seyir halindeyken hangi hızda olursa olsun oldukça sert ve virajlardan sonra direksiyon kendini toplamıyor. Ayrıca direksiyonda hem dururken hemde hareketliyken anlamsız bir titreme var. Aracımızı bu arızalar nedeniyle Zonguldak'taki servise götürdük.Oradaki ustalardan biri aracı test ederek direksiyonun arızalı olduğu kanaatine varıp direksiyonun garantiden değiştirmek için fabrikaya yazı yazılacağını ve 2 - 3 gün içerisinde geri dönülüp gerekli işlemlere başlanılacağını söyleyerek bizi gönderdi. Ancak 2 hafta geçmesine rağmen hiç bir şekilde geri dönülmedi. Hyundai Assan'ın müşterilerini mağdur durumda bırakmayacağını umuyoruz ve gereğinin yapılmasını istiyoruz.

Etiketler :

Direksiyon Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Mayıs
  10:37

  Değerli Müşterimiz
  Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz.
  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir.
  Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz.
  Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir.
  Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki İletişim Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz
  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.
  Hyundai Müşteri İlişkileri