24 Şubat 2014

Hyundai Assan Aracımın Debriyaj Sorunu Var

Mersin Derya otomotive bağlı 2. el şubenizden almış bulunduğum aracın debriyaj ayarında var olan sertliğin ilk defa kullamakta olduğum dizel yakıtlı bir araç debrajında var olacağını düşünmekteydim. 11.02.2014 tarihinde Kayseri Hyundai servisine başvurmakla birlikte debriyajla ilgili görüşlerimi yetkili kişiye bildirdim.

Test sürüşüne çıkmamız üzerine yetkili kişinin aracın debriyajla ilgili parçalarının değişmesi gerektiği ve garanti kapsamında bu arızanın giderilemeyeceğini ifade etti. Almış bulunduğun tarihten bu yana debriyaj ayarının aynı olması ve bana garantinin karşılamadığı ve 800 TL'lik bir ödemenin sunulması Hyundai Otomotive olan güvenimin sarsılmasına ve içinde bulunduğum meşgul durumun değerlendirilmesi için siz değerli Hyundai yöneticilerinden ilgi ve alaka bekliyorum.

Tolga 443 Okunma

Cevaplar

  • Tolga 17 Mart 2014

    Debrajdan sesler gelmeye başladı fakat hala bir çözüm yok

  • Tolga 17 Mart 2014

    Hal Debrajdan garip sesler gelmeye başladı bile ama hala çözüm yok..

  • Hyundai Assan Temsilcisi24 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz. Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir. Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki “Bize Ulaşın” Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Hyundai Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön