26 Ekim 2013

Hyundai Assan Aracımın Balataları Garanti Kapsamına Alınmıyor!

2010 model Hyundai Assan Accent Era 1. 5 crdı aracımı uzun süredir severek kullanıyorum. Aracımın garantisi devam etmektedir. Aracımın vites geçişlerinin aynı model ve marka arabalara göre daha sert olduğunu fark ederek Kayseri Gürpınar servise gittim. Baskı - balatanın değişmesi gerektiği söylenerek 1000 TL gibi bir masraf çıkarıldı.

Garantisinin devam ettiğini söylememe rağmen debriyajda ayağınızı çok tutmuşsunuz gibi bir cevap verildi. Aracımın garantisi devam ediyor ve bu süre içerisinde debriyaj balataları aşınıyorsa bu garanti kapsamına girer. Aksi halde 15.000 km'de bir 400-500 TL vermemizin bir anlamı yok. Konu hemen çözülmezse hakkımı tüketici hakem heyeti aracılığı ile arayacağım.

Nuh 511 Okunma

Cevaplar

  • Hyundai Assan Temsilcisi28 Ekim 2013

    Değerli Müşterimiz Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz. Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir. Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki “Bize Ulaşın” Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Hyundai Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön