Hyundai Assan Aracımın Bagaj Kapağında Paslanma Var

Osman A. |

Araç 2011 Bodrum Hyundai bayi'den aldık ve şuan araçta arka bagaj kapağında paslanmalar söz konusu. Ben rötuş parça değişim ve boya istemiyorum. Aracın değeri düşüyor artık nasıl hallede biliyorsanız öyle halledin kalitesiz bir araç yapıyorsanız bunu siz düzelteceksiniz.

Etiketler :

Boya Kaporta

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Osman A.
  13 Mart
  18:12

  ben tketici hakları mahkemesine veriyorum hyundai i benim arabamı boyarız dediler paslanmalara karşı ben satarken 5 binlira neden zarar edeyim ki hyundai karşılıyorsa bunun zararını 5 bin tl veriyorsa bana kabul ederim ama tüketici hakları mahkemesine taşicam bu olayı

 • 12 Şubat
  09:21

  Değerli Müşterimiz
  Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz.
  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir.
  Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz.
  Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir.
  Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki “Bize Ulaşın” Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz
  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.
  Hyundai Müşteri İlişkileri