26 Temmuz 2013

Hyundai Assan Aracımın Arızası Giderilmeden Teslim Edildi!

23 temmuz 2013 günü Hyundai Assan Tucson marka aracımı ekol servis Hyundai Zeytinburnu yetkili servise götürdüm. Araç ile ilgili 5 maddelik arıza bildirdim. Aynı gün öğleden sonra aracımın bütün sorunlarının çözüldüğü belirtilerek servisten teslim aldım. Fakat arızalarından sadece 1 tanesinin çözüldüğünü diğerlerinin es geçildiği gördüm. Bunun üzerine 2 defa servis müdürü T*** bey ile görüşmek istedim, fakat kendisine ulaşamadım.

Müşteri destek hattına da konuyu ilettim, fakat onlardan da bir geri dönüş alamadım. Aracımın daha deneyimli ve müşteri ilişkileri sağlam bir serviste yapılmasını istiyorum. Konunun ivedilikle Hyundai tarafından çözülmesini istiyorum.

Mahmut 868 Okunma

Cevaplar

  • Hyundai Assan Temsilcisi26 Temmuz 2013

    Değerli Müşterimiz Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz. Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir. Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki İletişim Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Hyundai Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön