Hyundai Assan Aracımın Amortisörü Patlak!

Mehmet Metin T. |

2009 model Accent Era Team sahibiyim Ankara' da yetkili 2 servisinize bakıma gittiğimde amortisörünüz patlak dendi. Bende garantisi olduğunu, garantiden değiştirmelerini söylediğimde kullanıcı hatası dendi. Benim aracıma garezin mi var hızla (aşırı yük yükleyerek) çukurlara mı giriyorum. Satarken reklamaların da 5 yıl parça garantisi verirken çukura girdin çıktın garanti dışı kalır gibi açıklamalar yapılmıyorken bu uygulama neden.

Etiketler :

Süspansiyon Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet Metin T.
  28 Ocak
  16:01

  Araç kullanımı güzel başka bi konuda son gittiğimin servisin yaklaşımını çok olumlu buldum. Genelde otomobil firmaların garanti uygulamaları bu şekilde \"kullanıcı hatası\" bu yollarda yürüyen araçlarla bu kadar.

 • Mehmet Metin T.
  20 Ocak
  15:48

  "Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki “Bize Ulaşın” Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz"
  ordan yazalı yaklaşık 1 hafta oldu umursayıp cevap vermemeniz üzerine buraya yazdım, buraya yazdıktam sonra telefonla ulaşıldı servis görevlilerinizin verdiği cevabın aynısı tarafıma iletildi göstermiş olduğunuz ilgi ve alaka hasasiye için teşekkür ederim.

 • 20 Ocak
  14:10

  Değerli Müşterimiz
  Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz.
  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir.
  Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz.
  Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir.
  Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki “Bize Ulaşın” Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz
  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.
  Hyundai Müşteri İlişkileri