Hyundai Assan Aracımın Amortisörü Arızalı!

Nazım Ö. |

Arabamın ön takımından gelen ses için bulunduğum yerde yetkili servis olmadığı için gittiğim tamircide ön iki amortisörün patlak olduğunu bildirmesi üzerine aracım garantili olduğu için aradığım servisten eğer yağ akmışsa ve çukura giripte patlattıysam amortisörün garantiye girmeyeceğini söylediler. Bende şaka yapıyor sandım. Meğer gerçekten soruyormuş yetkili. Amortisör niye patlar ve patlaması için kim çaba sarfeder. Aracım 33.000 bin de aşınan parçaları anladıkta amortisör aşınan parça değil. 4-5 defa garantili diye servise boşuna gitmişim.

Etiketler :

Süspansiyon Garanti Kapsam

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Nazım Ö.
  13 Temmuz
  14:22

  Bu memleketteki tüketici yasalarının size verdiği yetkilere dayanıp istediğiniz gibi at oynatıyorsunuz. Gün ola harman ola hala ne arayan ne soran arabayı sattım 1 yıl oldu neredeyse burası Türkiye

 • Nazım Ö.
  18 Mayıs
  15:34

  Hikaya aynı hikaye iki senedir arayacaklar

 • Nazım Ö.
  11 Mayıs
  14:43

  cevap hep hikayee masal

 • 20 Ağustos
  13:39

  Değerli Müşterimiz
  Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz.
  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir.
  Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz.
  Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir.
  Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki “Bize Ulaşın” Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz
  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.
  Hyundai Müşteri İlişkileri