Hyundai Assan Aracımı Garanti Kapsamına Almadı!

Serkan K. |

17/01/2014'de 2012 model 24.000 km olan aracımı bakım için Hyundai servisine götürdüm. Normal bakımın dışında şikayetimin olup olmadığını sordular. Ön taraftan hafif ses gelmeye başladığını söyledim. Aracın altına bakar bakmaz ön 2 amortisörün patladığını söylediler ve eklediler.

Sizin hatanız çukura girip patlatmışsınız (hemen teşhis), bu yüzden garanti kapsamına alamayız. Ben servisteki çalışana aracı kullanırken çok dikkatli olduğumu ve böyle bir durumun söz konusu olmayacağını anlattım işe bakın ki amortisör de hiç kusur yok. Ben öyle büyük bir çukura girmişim ki hata bende. Başka bir marka aracı olan arkadaşımın 1 ay önce 2 ön amortisörünü garantiden değiştirdi.

Etiketler :

Yetkili Servis Ücretlendirme Garanti Kapsam Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Ocak
  12:31

  Değerli Müşterimiz
  Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz.
  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir.
  Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz.
  Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir.
  Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki “Bize Ulaşın” Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz
  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.
  Hyundai Müşteri İlişkileri