10 Aralık 2013

Hyundai Assan Aracımda Türkçe Menü Desteği Yok!

2012'de Türkiye'de satışına başlayan yeni Hyundai i30'un menülerinde bir çok dil seçeneği bulunmasına rağmen Türkçe dil seçeneği bulunmamaktadır. Bu konuyla ilgili Hyundai yetkililerine bireysel ve i30 grupları olarak şikayette bulunulmuştur. Ancak Hyundai Türkiye yetkilileri her seferinde standart ve geçiştirici bir cevap ile durumun çözüleceğini ve Kore ile görüşmelerin devam ettiğini belirttiler.

Geçen onca zamana rağmen ortada çözülen bir durum olmadığını görmekteyiz ve Türkçe dil desteğinin hala verilememiş olmasına bir anlam verememekteyiz. Türkiye'de satılan ve bu kadar çok tutan bir aracın Türkçe dil desteğinin olmamasından ve Hyundai yetkilerinin ilgisiz tavırlarından dolayı şikayetçiyiz.

Seyfullah 660 Okunma

Cevaplar

  • Hyundai Assan Temsilcisi10 Aralık 2013

    Değerli Müşterimiz Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz. Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir. Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki “Bize Ulaşın” Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Hyundai Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön