Oğuz U. Teşekkür Mesajı

Şikayetim giderildi teyp yenisiyle değiştirildi...

Hyundai Assan Aracımda Teyp Sorunum Devam Ediyor!

Oğuz U. |

Hyundai accent blue aracımı 13.09.2013'te sıfır olarak satın almıştım.Araç teybi ile ilgili sorunlar yaşamaktayım. İlk sorun 03.03.2014 tarihinde teyp ışığımın kararsız bir şekilde 1 saniye arayla yanıp sönmesiydi. Bu sorunla ilgili yetkili servisten yardım aldım. Teybi orada söken arkadaşlar bu teybin daha önce sökülmüş olduğunu söylediler. Bunu nereden çıkardıklarını sorduğumda teybin vidalarının sökülme sonucu aşındığını söyledi.Aracın teybi İstanbul'a teyp tamiri için gönderildi ve 1 hafta sonra yapılmış bir şekilde geri geldi.Ancak yaklaşık 5 ay sonra bu sefer araç teybim bluetooth bağlanma sorunu verdi ve kilitlendi. Tekrar servise götürdüm ve yine söküldü İstanbul'a tekrardan gönderileceği söylendi.Şikayetçiyim.

Etiketler :

Ses-Müzik Sistemi Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Oğuz U.
  12 Mayıs
  23:19

  Şikayetim giderildi teyp yenisiyle değiştirildi...

 • 13 Ağustos
  12:44

  Değerli Müşterimiz

  Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz.

  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir.

  Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz.

  Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir.

  Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki “Bize Ulaşın” Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz

  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.

  Hyundai Müşteri İlişkileri