28 Kasım 2013

Hyundai Assan Aracımda Boya Hatası Var!

25.11.2013 tarihinde sıfır km bir Hyundai Assan araç satın aldım. Almış olduğum aracı 5 gün sonra temizlik yaparken aracın bazı yerlerinde boya hatası olduğunu fark ettim ve almış olduğum bayiye 02.12.2013 gittim bayiden bir sonuç alamayınca müşteri hizmetleri birimine durumu bildirdim.

Bildirmiş olduğum tarihten 14.12.2013 tarihine kadar müşteri hizmetlerinin beni oyalaması sonucu daha fazla beklemenin anlamsız olduğu kanısına vardım ve bir avukatla görüşüp noter tasdikli ihtarname gönderdim. İhtarname göndermiş olmama rağmen henüz bir bilgi verilmedi. Bu konuyla ilgili yardımcı olursanız memnun olurum.

Mehmet 466 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet 01 Aralık 2013

    Aracı almış olduğum günden bugüne kadar hiç bir şekilde problem çözümüne gidilmedi....

  • Hyundai Assan Temsilcisi28 Kasım 2013

    Değerli Müşterimiz Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz. Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir. Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki “Bize Ulaşın” Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Hyundai Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön