04 Mart 2014

Hyundai Assan Aracım Uzun Yolda Savruluyor!

Hyundai Assan aracımı 3 sefer Neziroğlu'na gönderdin Ankara'da aracımda bir şey olmadığını söyleyerek baştan savdılar. Aracım yolda giderken küçük bir çukura veye kasise girdiği anda kendini dağıtıyor ve teknik servis hiçbir şekilde yardımcı olmuyor. İlk götürdüğümde hatayı kabul-ettiler ve arka gergi kolunda eğrilik varmış onu düzelttik dediler ve hiçbir şey yapmamışlar.

Uzun yolda 3 sefer bu yüzden kaza atlattım. Aracım kendini savuruyor ben uzman bir kadrodan destek alıp mahkemeye müracaat edeceğim sizlerden de yardım alamazsam.

Salih 234 Okunma

Cevaplar

  • Hyundai Assan Temsilcisi05 Mart 2014

    Değerli Müşterimiz Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz. Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir. Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki “Bize Ulaşın” Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Hyundai Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön