Hyundai Assan Aracım Teslim Edilmedi.

Miran Esra B. |

14.10.14 tarihinde Alanya Hyundai Assan bayiine gittim yeni Hyundai i20 aldım bana ilk olarak 17 Kasım da üretileceğini söylediler ve üretilen arabanın tarafıma gönderileceğini söylediler. En kötü ihtimalle 1 ay içinde elimde olacağını söyledikleri araç hala üretilmemiş ve bana henüz bir tarih bile veremiyorlar. Birde şuan bana kalkmış biz size tarih vermedik diyorlar. Parayı sadece 17 kasımda üretilecek dediler diye tüm parayı nakit verdim hala yok. Bunun üstüne ilgisizlikleri ve kabalıkları cabası.

Etiketler :

Bayi Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Aralık
  08:33

  Değerli Müşterimiz

  Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz.

  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir.

  Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz.

  Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir.

  Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki “Bize Ulaşın” Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz

  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.

  Hyundai Müşteri İlişkileri