Hyundai Assan Aracım Servisten Kusurlu Teslim Edildi!

İshak T. |

13.05.2013 Balıkesir merkez Hyundai Eraslan sevisine ufak bir darbe sonucu aracımı götürdüm ve birgün sonrada yani bugünde teslim aldım temiz aracım bana pis bir şekilde teslim edilmiştir hemde göz göre göre şuanda aracımın camlarında buğu oluşmuştur servis çok ilgisiz birde Hyundai müşteri memnuniyeti bizim için değerlidir diyor ben mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İshak T.
  15 Temmuz
  13:28

  Ben Şahsım Adına Hyundai Assan Firmasından Memnunum Ama Balıkesirdeki Hyundai Servisinden Memnun Deyilim.Çünkü Hata Tam Olarak Düzeltilmemiştir.

 • 15 Mayıs
  12:14

  Değerli Müşterimiz
  Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz.
  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir.
  Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz.
  Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir.
  Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki İletişim Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz
  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.
  Hyundai Müşteri İlişkileri