Hyundai Assan Aracım Servisten Çıktıktan Sonra Fazla Yakıt Tüketiyor!

Osman Ö. |

Şikayetim için biraz geciktim ama olay şöyle. Bundan yaklaşık 3-4 ay önce aracıma Hyundai Assan i20 periyodik bakım için Ankara Ata Hyundai servisine bıraktım. Teslim aldığımdan kısa bir süre sonra 50 km motor arıza ışığı yandı ve aracımın normalden çok yaktığına (LPG) fark ettim. Bakım sırasında Ata Hyundai tarafından Lpg bakımı yapıldı. Normalde 6.9 l/100 km olan ortalama 8. 3l/100 km'e yükseldi. Bu durum düzeltilmesi için tekrar servise gittim ama düzelmedi. Toplam 6 kere gittim ve her gittiğimde yaptık, bir daha olmaz dediler ama durum düzelmedi. Şuanda aracıma bu durunda kullanmak zorundayım.

Etiketler :

Yakıt Tüketimi Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Osman Ö.
  15 Ocak
  20:06

  Bu kadar zaman geçmesine rağmen hiç bir dönüş yapılmadı...

 • 19 Kasım
  20:34

  Değerli Müşterimiz
  Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz.
  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir.
  Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz.
  Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir.
  Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki “Bize Ulaşın” Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz
  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.
  Hyundai Müşteri İlişkileri