20 Ağustos 2013

Hyundai Assan Aracım Ruhsatta Sedan Yazdığından Muayeneden Geçemiyor!

Samsun Hyundai Kamer Otomotivden 2. El Hyundai İ30 aldım. 2011 model araç ilk muayenesinde Ruhsatta Sedan yazdığı için Tüv muayenesinden geçemedi. İstasyondaki görevli trafiğe gidip ruhsatınızı değiştirin dedi. Trafik aracın Erzincan'dan geldiğini oraya yazı yazdıklarını ve e-mail beklediklerini söyledi. Yazı geldi fakat çok amaçlı yazıyormuş. Hyundai'den aracın Hatchback olduğuna dair yazı getirmemi söylediler. Kamer Otomotive gittim. Onlar veremiyormuş 0216'lı bir numara verdiler. Aradım onlarda veremiyormuş aracın kayıtlarına bakıp haber vereceklermiş. Mazota ve ruhsata harcanan para dışında çalışan bir insanım bunlara vaktim yok.

Serkan 442 Okunma

Cevaplar

  • Serkan 12 Mart 2014

    Hyundai genel merkezden gelen yazıyı önce trafiğe götürdüm ve ruhsatı düzelttirdim sonra muayene istasyonuna giderek aracı tekrar muayeneye soktum ve sorun halledildi. Muayene yapan kişi bu araçlarda bu sorun çıkıyor dedi. Gitmeden evvel kontrol edin.

  • Hyundai Assan Temsilcisi21 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimiz Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz. Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir. Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki “Bize Ulaşın” Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Hyundai Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön