28 Mart 2014

Hyundai Assan Aracım Muayeneden Geçmiyor.

Hyundai Getz marka aracımı muayene tarihi geldiğinde her vatandaş gibi TuvTürk muayene istasyonununa götürdüm. Ücreti ödedim.sıra bana geldiğinde teknisyen ruhsatı elime uzattı bu aracın muayeneye giremeyeceğini söyledi ve paramı iade etti.

Aracın boş ağırlığı 1253 kg azami yüklü ağırlığı 1510 kg yolcular eklendiğinde azami yüklü ağırlığı aşıyor. Bu sorunu Türkiye'de sadece Hyundai Getz marka araçlar yaşıyor. Hyundai merkezi arıyorum Lpg'yi tekrar monte ettirip projede ağırlık ayarlarının düşürülmesiyle düzelebileceğini iddia ediyor. Makine mühendisleri bu duruma sadece gülüyor. 1.4 araç 950 Kg'ı geçmez.

Arzu 1.782 Okunma

Cevaplar

  • Arzu 01 Nisan 2014

    arayan felan olmadı görüşmedik yani kimseyle

  • Hyundai Assan Temsilcisi28 Mart 2014

    Değerli Müşterimiz Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz. Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir. Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki “Bize Ulaşın” Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Hyundai Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön